Prinses Laurentien en Prins Constantijn lezen voor in de bieb
Prinses Laurentien én Prins Constantijn hebben bij de start van de Nationale Voorleesdagen voorgelezen aan groep 2E van OBS de Peperklip uit Schiedam-Oost. 20 Opgewonden kinderen luisterden ademloos terwijl het echtpaar er een gezellige en interactieve duo-vertelling van maakte.
Het Nationale Voorleesontbijt is de feestelijke aftrap van de Nationale Voorleesdagen. Dit jaarlijkse evenement staat in het teken van het stimuleren van voorlezen aan jonge kinderen en het belang van taalontwikkeling.
Vaders, lees ook voor!
Prinses Laurentien is een alom bekende voorvechtster van taal en lezen en initiatiefnemer van de Stichting Lezen en Schrijven. Prins Constantijn komt deze keer speciaal mee, omdat de campagne dit jaar ook vaders wil stimuleren om voor te lezen. Prins Constantijn ondersteunt dit initiatief en zal daarom samen met Prinses Laurentien voorlezen uit het boek 'Rinus', dat door bibliothecarissen, boekhandelaren en leerkrachten is verkozen tot Prentenboek van het jaar 2025.
Schiedams Voorleesontbijt op woensdag 29 januari
De Nationale Voorleesdagen vinden plaats van 22 januari tot en met 1 februari 2025 en de bibliotheek organiseert in deze periode natuurlijk allerlei leuke activiteiten rondom leesplezier. En omdat het koninklijk bezoek op 22 januari een besloten bijeenkomst is, verplaatsen we in Schiedam het Voorleesontbijt naar woensdag 29 januari. Ga naar onze speciale thema-pagina over de Nationale Voorleesdagen voor meer informatie!
Naar de Nationale Voorleesdagen
Foto: o.a. Bas van Hattum
Bekijk deze reportage van streekomroep Twee.